Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10919 odpowiedzi:
  • 4 lata temu

    Agatta niestety wynikow nie ma. Obstawiam ze beda w piatek najwczesniej. 

    Dziewczyny, a czy wy po zabiegu Leep mialyscie krwawienia? Ja nie wiem sama czy to juz miesiaczka przyszla przed czasem czy to normalne ze mam krwawienie jak przy okresie?

  • 4 lata temu

    Własnie dostalam wyniki i jest wszystko ok. Fragment wyciety z duzym zapasem ;) takze jestem przeszczesliwa ;)

  • 4 lata temu

    Aparat HIP HIP HUUUURRRAAAA

  • 4 lata temu

    Czuje sie jakbym w Lotto wygrala ;)

    Trzymam kciuki za zdrowie wszystkich dziewczyn :*

  • Aparat super😁😁

    Brawo Ty, to teraz do dziela😁

  • 4 lata temu

    Aparat, cieszę się razem z Tobą!!! Teraz dbaj o siebie, o profilaktykę i CIESZ SIĘ ŻYCIEM!

  • 4 lata temu

    Aparat. Cieszę się, że wyniki wyszły dobre.. ❤️❤️ Ile czekałaś na wynik bo u mnie mija jutro tydzień i zastanawiam się ile to potrwa..  wczoraj (5 dzien) zaczęłam plamić ale z tego co czytałam to normalne ale sprawdzam co jakiś czas czy tego plamienia nie ma dużo. 

    Wpis edytowany dnia 16-05-2019 23:39 przez Renja
  • 4 lata temu

    Na wynik czekalam 16 dni. Dokladnie po 10 pojawilo sie u mnie krwawienie przypominajace miesiaczke, ale lekarka powiedziala ze to normalne bo pewnie odpadl strup.

  • aparat mam pytanie czy moze sie orientujesz czy to normalne po brachoterapi 1 zabiegu raka szyjki macicy stadium zawansowane krwawienie wystepuje 

  • 4 lata temu

    Agnieszka niestety nie umiem pomoc ;(



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat