Rak jelita grubego

13 lat temu
Rzadko czytam wypowiedzi na temat raka jelita grubego, nie wiele o tym wiemy :( Spadło jak grom z jasnego nieba :(
3780 odpowiedzi:
  • Witam wszystkich. Po kilku dniach ciszy piszę, żeby poinformować Was, że wczoraj po 17:00 moja kochana Mama odeszła od nas na zawsze. Odeszła we własnym łóżku, otoczona najbliższą rodziną, trzymana za ręce, zapewniana o naszej miłości. 

    Trzymajcie się wszyscy i walczcie o zdrowie swoje i bliskich, do samiutkiego końca. 

    Ale przede wszystkim, badajcie się! Róbcie regularne badania i wyniki, sprawdzajcie markery, nie wstydźcie prosić o skierowanie. Życie mamy jedno, niech będzie zdrowe i pełne. 

  • Panikota przyjmij wyrazy współczucia ,to bardzo boli jak odchodzi ktoś bliski 😧 

    Zrobiliście wszystko co było w Waszej mocy ,to samo zrobili lekarze tyle mogli ,wiedza  medyczna jest jeszcze nie wystarczająca by leczyć raka.

    To że byliście przy mamie do końca dało Jej spokój i Wam to ogromnie ważne jak wiemy ,ze otoczylismý bliską osobę opieką ,ze byliśmy z nią .

    Czas zagoi część ran.

    Pozdrawiamy Was gorąco .

  • Jola 1"".nie wiem od czego zaczac , to nie dzieje sie narawde .Moje problemy  zoladkowe zaczely sie trzy cztery lata temu , i od tamtej pory non stop u rodzinnego , dal mi na krew utajona wynik ujemny , gastroskopie ale o kolonoskopi nic nie wspomnial .Zaleczylam zoladek a  od czasu do czasu zawroty glowy ,mulenie z lozka wstac nie moglam .Poszlam do drugiego doktora zlecil kolonoskopie bo tata moj w tamtym roku zmarl na raka wneki watroby .I co sie okazalo mam polipa 2cm , zrobili histo i wyszlo dysplazja nablonka duzego stopnia ..obraz mikroskopowy budzi duze podejrzenie zmiany inwazyjnej . Jestem zalamana , nie wiem co robic ..Pozdrawiam"

    To jest PW do mnie jesli ktoś ma doświadczenia z takim problemem piszcie tutaj do Jola1 :) 

  • 6 lat temu

    Witam 

    Czy jest jeszcze ktos kto zaglada na to forum , pozdrawiam 

  • Jola1 napisał:

    Witam 

    Czy jest jeszcze ktos kto zaglada na to forum , pozdrawiam 

    Zagląda ☺Ja np :) ☺☺☺☺

    Wpis edytowany dnia 28-03-2018 19:38 przez sierotka
  • 6 lat temu

    Cieszę się ogromnie 😍

  • 6 lat temu

    Zatem ..zdrowych, pełnych optymizmu świąt .Spokojnego Alleluja 😊

  • Witam,jestem z grupy raka jajnika ale mam pytanie.Znajomy jest po operacji raka jelita.W dwóch ośrodkach ma zaproponowane dwie różne chemie.W Bytomiu w tabletkach ,we Wrocławiu wlewy chyba co 2 tygodnie.Czy ktoś może mi cos napisac na temat tych ośrodków?Powstał dylemat co do sposobu leczenia .... Może znacie ewentualnie dobrego onkologa w rejonie śląska lub dolnego śląska żeby przekonsultować temat ?

  • 6 lat temu

    witam ..rowniez jestem po wycieciu jelita swierzo.co..Wroclaw pr.Bębenek rzekomo dobry specjalista .

    Pozdrawiam

  • Witaj Czarownica 11. Niestety z nazwiska nie jestem w stanie nikogo wymienić,  ale czy znajomy myślał o konsultacji w Gliwicach?  



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat