Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4835 odpowiedzi:
  • 6 lat temu

    Dzięki  za odpowiedź. To świetnie. Mi właśnie zmienili generyk na Telux i trochę się zaczęłam obawiać jak to wpłynie na mój organizm. A wyniki masz podobne jak na glivecu?

  • ana_86 Telux jak każdy imatinib ma swoje skutki uboczne, z tym że każdy organizm reaguje inaczej - w moim przypadku silne bóle kości i głowy ustąpiły po 3 miesiącach przyjmowania leku - jeśli Cię coś niepokoi rozmawiaj z lekarzem i pamiętaj że masz oparcie w Nas :-) 

  • 6 lat temu

    Dzięki iwoska25 :) Będę pamiętać, że w Was mam oparcie :)

  • Hejka. Ana86 choruje od marca 2017 i do tej pory przyjmowalam nibix. W sierpniu moja Pani hematolog zmienila mi lek na telux. Ten lek ma taki sam sklad i dzialanie jak nibix, chodzi tylko o to ze akurat ta firma wygrala przetarg.  W chwili obecnej mam remisje hematologiczna, teraz 26.09 ide do szpitala na biopsje szpiku i bede miala wyniki robione, wiec dopiero wtedy dowiem sie czy dalej sa ok, jezeli chodzi o krew.

    Pozdrawiam :)

  • 6 lat temu

    czy leczy się ktoś z Was w Katowicach u doktora Wicharego ? 

    Ja choruje od maja 2017 roku lekarz przepisał mi meaxin 400 :) jutro czeka mnie biopsja szpiku :( już moja 5 bardzo źle znoszę ten zabieg 

  • Malinka

    Ja też 26.09 idę do szpitala na badania :) to tak jakby idziemy razem hahahah

    Nie wiem po co nowa lekarka chce mnie znowu po miesiącu zobaczyć.... no ale idę :)

  • Kochani mam rwe kulszowa, czy ktoś z was miał jakieś masaże bo już sama nie wiem czy można stosować. Jakby coś to dajcie znać. Pozdrawiam 

  • 6 lat temu

    przy rwie kulszowej zabiegi u dobrego rehabilitanta z odpowiednim zestawem ćwiczeń i po 5 dniach przechodzi.

  • Witajcie w tą okropną deszczową pogodę :-( u mnie cały czas słońce - dzisiaj odebrałam kolejne wyniki MMR i nadal jest 0,0% :-) juuuupiiiiiii



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat